Top 10 landen met de meeste Facebook-gebruikers ter wereld

Welkom! Time verzamelt gegevens om de beste inhoud, services en gepersonaliseerde digitale advertenties te leveren. We werken samen met externe adverteerders, die mogelijk trackingtechnologieën gebruiken om informatie te verzamelen over uw activiteiten op sites en applicaties op verschillende apparaten, zowel op onze sites als op internet.

U hebt altijd de keuze om onze sites te ervaren zonder gepersonaliseerde advertenties op basis van uw webbrowseractiviteit door de DAA's Consumer Choice-pagina, de NAI-website en / of de EU-online keuzespagina te bezoeken vanuit elk van uw browsers of apparaten. Om gepersonaliseerde advertenties op basis van uw mobiele app-activiteit te voorkomen, kunt u de AppChoices-app van DAA hier installeren. U kunt veel meer informatie over uw privacykeuzes vinden in ons privacybeleid. U kunt op elk gewenst moment een gegevenssubject aanvragen. Zelfs als u ervoor kiest om uw activiteit niet door derden te laten volgen voor advertentieservices, ziet u nog steeds niet-gepersonaliseerde advertenties op onze site.

Door hieronder op Doorgaan te klikken en onze sites of applicaties te gebruiken, gaat u ermee akkoord dat wij en onze externe adverteerders:

  • overdracht van uw persoonlijke gegevens naar de Verenigde Staten of andere landen, en
  • uw persoonlijke gegevens verwerken om u gepersonaliseerde advertenties te bieden, afhankelijk van uw keuzes zoals hierboven beschreven en in ons privacybeleid.

Vergelijking met andere sociale websites in één oogopslag

Hoewel er een groot aantal andere sociale media-websites is, heeft Facebook de meest opmerkelijke status dan andere. Facebook heeft meer gebruikers dan de andere sociale media-websites, door de volgende afbeelding ziet u het verschil tussen de Facebook en andere sociale media-websites in één oogopslag.

Het is de meest gebruikte sociale media over de hele wereld en het aantal gebruikers neemt toe op het hoogste niveau. Hierna volgt een lijst met Top tien landen met het hoogste aantal Facebook-gebruik.

Lijst van top 10 landen met de meeste Facebook-gebruikers ter wereld

Bevolking
(Eind 2012)

Rangland Facebook-gebruikers
(Eind 2012)
1.Verenigde Staten313,847,465166,029,240
2.Indië1,205,073,61262,713,680
3.Brazilië193,946,88658,565,700
4.Indonesië248,645,00851,096,860
5.Mexico114,975,40638,463,860
6.Verenigd Koningkrijk63,047,16232,950,400
7.Turkije79,749,46132,131,260
8.Filippijnen103,775,00229,890,900
9.Frankrijk65,630,69225,624,760
10.Duitsland81,305,85625,332,440

De volgende afbeelding Toont in één oogopslag de gebruiksstatistieken van de wereld dan andere websites met informatie over het percentage mensen dat via deze website is verbonden.

Bekijk de video: Waarom zijn landen bang voor de Libra? Z zoekt uit (April 2020).